tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Ústecký
Ústecký kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Zřizované organizace - Stedn koly
Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří,Chomutovská 459,příspěvková organizace
Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, Kubicových 2, příspěvková organizace
Gymnázium Děčín, příspěvková organizace
Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace
Gymnázium T.G.Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace
Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace
Gymnázium, Kadaň, 5.května 620, příspěvková organizace
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace
Gymnázium, Podbořany, Komenského 843, příspěvková organizace
Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace
Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace
Gymnázium, Teplice, Čs.dobrovolců 11, příspěvková organizace
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace
Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola,Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace
Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace
Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická Žatec, Studentská 1354, příspěvková organizace
Obchodní akademie generála Františka Fajtla Louny, příspěvková organizace
Obchodní akademie, Střední odborná škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
Střední škola gastronomie a služeb, Most, Jana Palacha 711, příspěvková organizace
Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Podbořany, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace
Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace
Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5.května 680, příspěvková organizace
Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Litvínov- Hamr, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Louny, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Meziboří, nám. 8.května 400, příspěvková organizace
Střední pedagogická škola Johana Heinricha Pestalozziho, Litoměřice, Komenského 3, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola strojní a dopravní, Děčín VI, Slovanská 1000/55, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola, Most, Topolová 584, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Stará 99, příspěvková organizace
Střední škola a Základní škola, Trmice, příspěvková organizace
Střední škola elektrotechniky a spojů, Ústí nad Labem-Stříbrníky, příspěvková organizace
Střední škola energetická a stavební, Chomutov, Na Průhoně 4800, příspěvková organizace
Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb, Litoměřice, Dlouhá 6, příspěvková organizace
Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace
Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace
Střední škola obchodu a služeb, Ústí nad Labem, Keplerova 7, příspěvková organizace
Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace
Střední škola stavební a technická, Ústí nad Labem, Čelakovského 5, příspěvková organizace
Střední škola stavební, Teplice, příspěvková organizace
Střední škola technická a automobilní Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace
Střední škola technická, Ústí nad Labem, U Panského dvora 1006, příspěvková organizace
Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola, Chomutov, Palackého 3, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl.mládeže 5/9, příspěvková organizace
poslední úprava:
czechpoint@cz
,
16.03.2012 13:25:22
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English